CNC sústruženie

Strojové obrábanie kovov pomocou moderných CNC technológií zaručuje vysokú presnosť, opakovateľnosť a rýchlosť dodávania dielov.
 

CNC frézovanie

CNC obrábacie centrum je automatizovaná frézka pre frézovanie 2.5D, presné vŕtanie a rezanie závitov. CNC trojosové frézovanie poskytuje príležitosti na výrobu veľmi zložitých a technicky náročných kovových častí.
 

 Laser

Rezanie laserom je technológia, ktorá využíva laserové rezacie metódy. Rezanie laserom sa uskutočňuje priamo riadením výstupného výkonu laseru. Materiál je buď roztavený,spálený  alebo odparovaný, alebo vyfukovaný tlakovým prúdom, čím zostavajú vysokokvalitné rezné hrany.

Výhodou laserového rezania, v porovnaní s tradičným mechanickým rezaním je jednoduchšie upevnenie výrobku a znižuje zmeny štruktúry materiálu výrobku, ako s mechanickým rezaním kde rezný nástroj a výrobok sú v kontakte. Presnosť rezu je lespšia, pretože laserový lúč sa v priebehu času nerozvýja. Deformácia výrobku bola po rezaní tiež znížená a laserové rezanie vytvára malú oblasť výmenníka tepla (ZUT), kde sa menia hmotné a mechanické vlastnosti. Niektoré materiály je takmer nemožné rezať tradičným spôsobom.
 

CNC ohýbanie

CNC ohýbanie je výrobný proces, ktorý ohýba plech pod určitým uhlom. Široká škála, ktoré možno v prípade potreby meniť, umožňujú ohýbanie pod rôznymi uhlami a v prípade veľmi zložitých foriem práce, vieme vyrobiť pomocné nástroje v našej nástrojárni aby sme dostali požadovaný tvar.

Strojové obrábanie